صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از موزه و سراسرنمای مقاومت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بازدید کرد

محسن رضایی؛ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛ چهارشنبه ۲۸ آبان از موزه و سراسرنمای مقاومت سردارشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بازدید کرد.

به گزارش جهانی خبر، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از 12 بخش موزه چون دشمن شناسی، شهدا، فلسطین، لبنان، افغانستان،آفریقا، لبنان، سوریه، یمن، بحرین و ماکت سه وجهی شهید حاج قاسم سلیمانی و گنبد سر سبز بازدید به عمل آورد.
در پایان بازدید محسن رضایی؛ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دفتر نظرات موزه  این گونه نوشت:
بسمه تعالی
«انقلاب اسلامی سرآغاز عصر جدیدی است و تا کنون یک تاریخ عظیمی را از صدها رویداد و حادثه بزرگ تاریخی را پشت سر گذاشته است.عبور پیروزمندانه انقلاب اسلامی از یک تاریخ پر حادثه نشان می دهد که این انقلاب ریشه در حقانیت هستی و انسان و متکی به قدرت لایزال الهی دارد. اگر این ریشه مقدس انسانی انقلاب حفظ شود، هیچ قدرت ارضی و سمائی نمی تواند مانع آن و تاثیرگذاری آن بر تاریخ و تمدن بشر شود.ملت ایران افتخار آن دارد که با رهبری امام و مقام معظم رهبری دو کانون این تحول  تاریخ سازبشر قرار دارد و آینده بشریت را می تواند از روح و ایمان و قدرت خود تحت تاثیر قرار دهد. امروزه جهان اسلام با تکیه بر این قیام ملت ایران در حال بپاخواستن است، خود را در سایه این قیام یافته است.سردار عزیز و بزرگوار ما شهید قاسم سلیمانی پیام رسان و روح بخش قیام اسلامی ملت ایران در جهان اسلام و بازکننده دروازه بیداری انسانی و اسلامی به سوی غرب بوده است. امید است با ظهور ولایت عظما قیام ملت ایران سراسر عالم را فرا گیرد.»
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۴۱۱۹۹
تاریخ: ۱۳۹۹/۸/۲۸     ساعت: ۱۵ : ۲۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر
  • ١٧ ربيع الثاني ١٤٤٢
  • Dec 03 2020