صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

تدارک شبکه نمایش در آستانه تعطیلات

جدول پخش فیلم های شبکه نمایش همزمان با تعطیلی طرح فاصله گذاری اجتماعی تغییر می کند.

به گزارش جهانی خبر_روابط عمومی سیما ، شبکه نمایش با توجه به تعطیلات اعلام شده از اول آذر ماه به ‌دلیل ملاحظات پیشگیرانه در مقابله با ویروس"کرونا" در کشور، کنداکتور خود را با شرایط و نیاز مخاطبان تغییر داده است.

برهمین اساس باکس ساعت ۱۵ نمایش که به تکرار فیلم های کلاسیک اختصاص داشت به فیلم های ویژه شبکه نمایش تغییر پیدا کرده است.
لازم بذکر است این هفته شبکه نمایش در ژانر منتخب موضوعی خود به فیلم هایی با مضامین ورزشی و در بخش صحنه گران به مرور آثار رابرت ردفورد می پردازد.


🔸ایرانی:
فیلم های ساعت ۱۳ شبکه نمایش که اختصاص به پخش فیلم های ایرانی و تله فیلم دارد از شنبه ۱ اذر ماه تا جمعه ۷ آذر ماه به ترتیب: زمانی برای پشیمانی، خواب فروش، کفشاتو در نیار، ضیافت نامه، سلام به انتظار(به مناسبت روز بسیج مستعضفان)، سکوت دریا و پی ۲۲ (به مناسبت روز نیروی دریایی ) به روی آنتن می روند.


🔸ویژه:
ساعت ۱۵ نمایش که بیش از این تکرار فیلم های کلاسیک را پخش می کرد به فیلم های ویژه شبکه نمایش تغییر پیدا کرده است که از اول اذر ماه به ترتیب انتهای یک رویا، تنها در خانه ۵، داستان نبرد خرگوشی، بازی اسرار آمیز ۲_جزیره کاپیتان، پای چپ من، سرانجام حقیقت و سامورایی رامن فروش از این شبکه پخش خواهند شد.


🔸ژانر منتخب:
در بخش ژانر موضوعی منتخب این شبکه به فیلم های با موضوع ورزش از اول اذر ماه ساعت ۱۹به ترتیب هووی، شنای بدون نفس، خط پایان، سیبیسکوئیت، جنگجوی درون، بهترین بازی دنیا و باج پخش می شوند.

🔸مرور آثار:
در بخش صحنه گران هفته به فیلم های بازیگر و کارگردان برنده اسکار رابرت ردفورد پرداخته می شود که به ترتیب از شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ فیلم های: آخرین قلعه، جرمیا جانسون، همه مردان رئیس جمهور، اسنیکرز، بروبیکر، حقیقت و پیرمرد و اسلحه هستند.

🔸جذاب:
فیلم های جذاب شبکه نمایش ببر خیزان اژدهای نهان، سیزده گفتگو درباره یک چیز، تحلیلش کن، لیلی با من است (به مناسبت روز بسیج مستعضفان)، سکوت بره ها، دنیای ژوراسیک و شتاب از شنبه تا جمعه به ترتیب ساعت ۲۳ از این شبکه پخش می شوند.

🔸کلاسیک:
فیلم های ساعت یک بامداد به ترتیب گلوله ای در انتظار، انتقام، توطئه ویل بی، پای چپ من، مروارید مرگ، دودسکادن و جوزی ولز از شنبه تا جمعه است.

شناسنامه


کدخبر: ۲۴۱۲۲۱
تاریخ: ۱۳۹۹/۹/۱     ساعت: ۱۲ : ۲۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۱ آذر
  • ١٥ ربيع الثاني ١٤٤٢
  • Dec 01 2020