صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

پروژه مستند «جاهای خالی پُر شود» در فوروم تولید مشترک «تریست» ایتالیا انتخاب شد

پروژه مستند «جاهای خالی پُر شود» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی عطیه زارع، در یازدهمین دوره فوروم تولید مشترک «تریست» Trieste در کشور ایتالیا انتخاب شد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این برنامه از 25 تا 28 ژانویه 2021 (6 تا 9 بهمن 99) بصورت آنلاین برگزار خواهد شد و شامل 11 پروژه سینمایی و 10 پروژه مستند از 14 کشور جهان می‌شود.

این پروژه‌ها از بین 387 اثر ارسالی از 56 کشور جهان انتخاب شده‌اند و بیش از 500 دست‌اندرکار، متخصص و تصمیم‌گیرندگان مسئول انتخاب پروژه از سراسر دنیا بصورت آنلاین در این برنامه برای انتخاب پروژه‌ها و دادن جوایز شرکت دارند.

این 21 پروژه سینمایی و مستند برای دریافت جوایز پست پروداکشن، بهترین کارگردان زن و هزینه‌های پخش و بازاریابی با هم رقابت خواهند کرد.

اولین جلسه پیچینگ در روز پنجشنبه 7 ژانویه 2021 (‌18 دی ماه 1399) با حضور کارگردان پروژه مستند «جاهای خالی پُِر شود»  (عطیه زارع)  و مدیر  بخش بین‌الملل مرکز (شیرین نادری) بصورت آنلاین و با حضور داوران این جلسه، لینا پاسانن (فنلاند)، استفانو تیلدی (ایتالیا) و دانیل هوسوار (اسلوونی) برگزار شد.

لازم به ذکر است که پخش بین‌المللی این فیلم بر عهده مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

شناسنامه


کدخبر: ۲۴۸۶۶۵
تاریخ: ۱۳۹۹/۱۰/۲۳     ساعت: ۱۷ : ۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
  • ٣ جمادي الثانيه ١٤٤٢
  • Jan 17 2021