صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

در فرهنگ‌سرای خانواده آموزش محاسبات ذهنی «شهر حساب» را بیاموزید

ثبت نام کارگاه آموزش محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه «شهر حساب» با هدف افزایش ظرفیت ذهن کودکان در فرهنگ‌سرای خانواده آغاز شد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی فرهنگ‌سرای خانواده؛ این دوره آموزشی به صورت هفتگی برای دو گروه سنی کودکان (۷-۵ سال) و (۱۲-۸ سال) به صورت حضوری(با رعایت پروتکل های بهداشتی) و مجازی برگزار می شود و ثبت نام ترم اول ۸ جلسه‌ای به مدت محدود رایگان است.
پرورش و توسعه همزمان نیمکره های مغز و افزایش سرعت در محاسبات ریاضی به صورت ذهنی و با استفاده از چرتکه، منجر به تقویت اعتماد به نفس، خلاقیت و گرایش کودکان به درس ریاضی می شود.
فراگیران، محاسبات ریاضی را بدون استفاده از ماشین حساب و به صورت ذهنی با کمترین زمان انجام می دهند و فنون سریعتر گوش دادن، دیدن، نوشتن و محاسبه کردن را می آموزند.
این برنامه آموزشی به منظور محاسبه نوآورانه با به‌کارگیری چرتکه در راستای پویایی مغز کودکان (نیمکره‌ چپ و نیمکره‌ راست) برگزار می ‌شود.
برای اطلاع از دوره‌های در حال برگزاری و ثبت نام کلاس‌هایی که به صورت مجازی برگزار می شود می توانید به نشانی اینترنتی http://edu.farhangihonari.ir/Home/NewHome مراجعه و برای کسب اطلاعات بیش‌تر با شماره تلفن های ٨٨٧١٢٨٣٩ و ۰۹۲۲۴۲۶۵۶۸۹ تماس بگیرید.
فرهنگسرای خانواده در خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی(یوسف‌آباد)، خیابان بیست و یکم، بوستان شفق واقع است.

شناسنامه


کدخبر: ۲۴۹۶۳۵
تاریخ: ۱۳۹۹/۱۰/۲۴     ساعت: ۱۰ : ۴۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
  • ٣ جمادي الثانيه ١٤٤٢
  • Jan 17 2021