صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
معاون مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت:

۶ هزار و ۵۵۱ پروژه بهداشتی ساخته شده یا در حال ساخت است

معاون مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ۶ هزار و ۵۵۱ پروژه بهداشتی ساخته شده یا در حال ساخت است.

به گزارش جهانی خبر_ وبدا، دکتر بابک فرخی در جلسه کمیته ملی احداث پروژه های تفاهم نامه مشترک برای دانشگاه‌های علوم پزشکی خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی که با حضور معاون مجمع خیرین سلامت، معاون دفتر مناطق محروم روستایی ریاست جمهوری و روسای دانشگاه های علوم پزشکی مشهد، گناباد و نیشابور در مشهد برگزار شد، گفت: ضریب مشارکت وزارت بهداشت در این پروژه ها 57 درصد بوده است. اعتبار پروژه ها نیز 3000 میلیارد تومان است که سهم وزارت بهداشت 1600 میلیارد تومان بوده است.

وی افزود: بر اساس پیشرفت فیزیکی پروژه های تفاهمنامه 4598 پروژه ، پروژه اولویت دار محسوب می شده که از این تعداد تاکنون 3462 پروژه که شامل 2546 پروژه روستایی و 915 پروژه شهری است به اتمام رسیده است و حدود 1136 پروژه در حال حاضر فعال می باشد.

معاون مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت ادامه داد: بر اساس پروژه های الویت دار سهم وزارت بهداشت تاکنون هزارمیلیارد ریال بوده که 1270 میلیارد تخصیص پیدا کرده است. همچنین تاکنون 215 میلیارد تومان هم برای تجهیز واحدهای ساخته شده هزینه شده است.

گفتنی است این تفاهمنامه مشترک قبلا به امضای وزیر بهداشت، روسای دانشگاه ها و استانداران رسیده است.

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۳۸۸۱
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰     ساعت: ۱۴ : ۲۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: فناوری       زیرسرویس: فناوری
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند
  • ٢٧ جمادي الثانيه ١٤٤١
  • Feb 22 2020