آخرين مطالب

آخوندی: امضافروشی بین مهندسان ساختمان شایع شد

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه هیچ قضاوتی درباره امضاء فروشی نمی‌کنم تصریح کرد: اینکه چند درصد از جامعه مهندسان درگیر امضاء فروشی شده اند هم مشخص نیست اما این موضوع شیوع پیدا کرده است.

داعش در قلب اروپا عملیات تروریستی انجام داد اما موفق به خرابکاری در ایران نشد/ نیروهای امنیتی هوشیارند

سخنگوی سپاه گفت: داعش به عنوان دست پرورده آمریکا، توانست امنیت اروپا را به هم بزند و درحالی در قلب اروپا عملیات تروریستی انجام داد اما موفق به خرابکاری در ایران نشد.

بررسی مشکلات دانشجویان مشغول به تحصیل ایرانی در هندوستان

در سفر جمعی از اعضای کمیسیون اجتماعی به هند و در دیدار با نمایندگان مجلس این کشور ضمن ابلاغ پیام رییس مجلس به پارلمان هند،مشکلات دانشجویان مشغول به تحصیل ایرانی در این کشور بررسی شد.

اظهارات کرباسچی را باور کنیم یا دم خروس را؟

کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران در گفت و گو با روزنامه ایران اعلام کرده که ' پیشنهاد شده منزلی که آقای‌ هاشمی در آن زندگی می‌کرد، با همین حالتی که هست چند سال موزه شود. نه اینکه وسایلی را بیاورند که لازم نیست. در همین خانه را باز کنند و نگهبانی بگذارند تا مردم بیایند و ببینند آقای‌ هاشمی که می‌گفتند ثروتش چنین و چنان است، کجا زندگی می‌کرد؟ مبل خانه ایشان از 30 سال پیش همان است و دیگر پارچه‌اش از بین رفته است.

گلایه تخت‌روانچی به همتای انگلیسی خود

در این دیدار، تخت روانچی نسبت به مواضع اخیر برخی از مقامات انگلیسی نسبت به جمهوری اسلامی ایران انتقاد و این گونه موضع‌گیری‌ها را برخلاف روند توسعه روابط دو کشور در چارچوب تفاهمات قبلی دانست.

'صنعت شکوفا' از لنز عینک وزیر صنعت

وزیر صنعت، معدن و تجارت وضعیت پررونق و شکوفایی از صنعت کشور در سالهای اخیر و به ویژه پس از برجام ترسیم کرد.

استقبال تحقیرآمیز؛ تکرار رفتار حقارت بار شاهان قاجار

در گزارش نشست خبری روز سه شنبه ۲۸/۱۰/۹۵ رئیس جمهور محترم آمده است:«رئیس دولت تدبیر و امید با بیان اینکه چه اشکال دارد مردم ما یک هواپیما سالم و تمیزسوار شوند گفت: انگار برخی می خواهند هواپیمای کهنه سوار شوند خب کهنه اش را هم داریم ، آن‌ها سوار شوند.»

خواست دولت‌ فرانسه اجرای کامل برجام است/شرکت توتال ‌‌‌خرید نفت ایران را از سر گرفت‌

سفیر فرانسه در ایران با بیان اینکه دستیابی به توافق برجام برای ‌دنیا بسیار مهم بود، گفت: خواسته دولت‌‌ فرانسه اجرای کامل برجام در ابعاد سیاسی و اقتصادی آن است.

صادرات ۱۷ میلیارد دلاری ایران به چین/ تاکید بر تسهیل روابط بانکی

معاون امور بین‌الملل اتاق بازرگانی ایران با اشاره به صادرات ۱۷ میلیارد دلاری ایران به چین، خواستار تسهیل روابط بانکی و کارگزاری از سوی مقامات چینی شد.

نویسندگان انقلاب نگاه جامعه‌شناختی نداشته‌اند

یک نویسنده و پژوهشگر گفت: نویسندگان کشورمان به شکل عمیق، مباحث فلسفی، جامعه شناسی، روان‌شناسی و حتی تاریخ را مطالعه نکرده‌اند. وقتی به علوم انسانی اشراف نداشته باشیم، در داستان‌هایمان هم نمی‌توانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم.

سازمان استاندارد 54 مولفه برای استاندارد خودروها را در دستور کار دارد

بحث استاندارد خودروها بحث مهمی است که همیشه مورد توجه بوده است. یکی از علت هایی که برخی سراغ خودرو غیر ایرانی میروند، عدم کیفیت خودروهای ایرانی است. آن ها معتقدند خودروهای داخلی از کیفیت و استاندارد بالا بر خوردار نیستند.

مراکز مجاز خدمات پشتیبانی فنی سینمایی معرفی شدند

معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی اسامی ٣٩ مرکز خدمات پشتیبانی فنی سینمایی که دارای مجوز از سازمان امور سینمایی هستند را معرفی کرد.

اختتامیه دهمین دوسالانه نگارگری برگزار می شود

اختتامیه دهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران با حضور مسئولان و هنرمندان شنبه 25 دی ماه جاری در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

سه فیلم انجمن سینمای جوانان در جشنواره کودکان «بنگلادش»

سه فیلم از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران به دهمین جشنواره بین‌المللی کودکان «بنگلادش» راه یافتند.

از پرونده جنجال برانگیز استعفای کی روش تا استقبال یک برنامه رادیویی از جشنواره فیلم فجر

خبر استعفای جنجال برانگیز کی روش «در آخر هفته« بررسی می شود.

دانسکه بانک دانمارک به ایران ۷.۲میلیارد دلار اعتبار می‌دهد

دانسکه بانک دانمارک اعلام کرد در حال مذاکره با مقامات بانک مرکزی ایران در زمینه ارائه اعتبار به مشتریانی است که در این کشور فعالیت تجاری دارند.

موفقیت دولت در حذف قوانین مزاحم فعالان اقتصادی صفر بوده است

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین با انتقاد از وجود ۱۳ هزار قانون دست و پاگیر در حوزه فعالیت اقتصادی گفت: مطابق قانون برنامه پنجم دولت موظف بوده است، کلیه قوانین مزاحم را احصاء کند و ترتیب رفع آن را ایجاد کند ولی متاسفانه خروجی تقریبا صفر بوده است.

کاهش شدید باران نگران کننده شد

رئیس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به کم بارشی محسوس در کشور خواستار مدیریت منابع آب از سوی مردم و مسئولین شد.