مطالب حوزه اختصاصی جهانی پرس

با حضور مسئولان ؛ پروژه ساختمانی سردار شهید قاسم سلیمانی وارد فاز عملیاتی شد

جهانی پرس: جلسه هم اندیشی آغاز فرایند ساخت پروژه ساختمانی سردار شهید قاسم سلیمانی که در مجتمع دانشگاهی پردیسان جلسه ای با حضور مدیر عامل شرکت اجرا کننده پروژه به میزبانی حجت الاسلام دکتر حسن خیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم و چگونگی شروع فاز نخست ساختمان سردار سلیمانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

بازدید رایزن فرهنگی سفارت عراق از دانشگاه آزاد اسلامی قم

جهانی پرس: رایزن فرهنگی سفارت عراق در ایران از ظرفیت‌های علمی، فرهنگی، کارگاهی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم بازدید کرد.
عکس‌ها: حسین غمخوار سرایدشتی

۴۰ سالگی و باید و نبایدهای آن

باید ٤٠ ساله شوی تا سرانجام با خود واقعیت و دنیای پیرامونت به سازش و تعادل برسی و با چیزهایی که داری کنار بیایی و خیلی از کارهایی که کردی را بپذیری ..

پیام تسلیت دبیر فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشاورزی ایران به آقای خوش فطرت

دبیر فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشاورزی ایران برای مدیر عامل محترم صنایع غذایی مشکات پیام تسلیتی منتشر کرد.

مسئله این است، ادامه دادن یا ادامه ندادن رابطه!

شاید بارها و بارها این جمله ی ما مناسب هم نبودیم را شنیده باشید !! اگر دو نفر از روز اول مناسب هم نبودند، چطور یک ارتباط شکل گرفته و حتی به ازدواج انجامیده است؟! اغلب جوانان امروز مشکل اساسی در زمینه ارتباط مناسب و تاثیرگذار دارند.

مصاحبه با مهدی منتصری؛ نقاش و نویسنده کتاب نوستالژیک 'یادتونه'

همیشه و در همه حال سادگی ها و نوستالژی دهه شصتی ها زبانزد خاص و عام بوده است چرا که متولدین این دهه با وجود اینکه مشکلات زیادی را در زمان تولد و کودکی خود متحمل می شدند،اما پس از گذشت سال ها با ذوق و شوق فراوانی از آن دوران مشقت بار یاد می کنند.

افغانستان برای دولت های جهان یک موزه است؟

آیا کشتار مردم افغانستان توسط گروه تروریست القاعده زیر چتر طالبان برای دولت ها جهان یک نمایشگاه است که تماشا میکنند؟ این نمایشگاه تا چه تاریخی برگزار خواهد بود؟

ایمان قلبی، منجربه بهبود بیماری های روحی- جسمی میشود

همه ما در مسیر زندگی دچار مشکلات لاینحل شده ایم برخی ها کمتر و برخی دیگر بیشتر .اما نوع نگاه انسان به زندگی ست که منجر به واکنش های درست یا نادرست میشود. درواقع هرکس با توجه به تربیت و وراثت و سبک زندگی خود به این کنش ها واکنش نشان میدهد .

تحول و پیشرفت استان مرکزی در دستان مدیران کارآمد و انقلابی

تلاش بی دریغ برای رفع مشکلات مردم به ویژه فراهم‌سازی اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان نیازمند سه رکن اصلی یعنی برنامه ریزی برای حفظ و بکارگیری نیروهای متخصص، برقراری هماهنگی ها میان نهادها و سازمانها و از همه مهمتر تسلط بر قوانین و شناخت شرایط و وِیژگیهای منطقه است.

از شنبه های تَکراری تا صبح جمعه های بی خبر

از تعدد وعده در شنبه های پرتَکرار و صبح جمعه های بی خبر تا حباب های آهنی همیشگی و امیدهای ناپخته دولت قبلی بی اعتمادی در جامعه را کلید زده است.

دکتر حاج محمد فرد آسمانی شد

دکتر حاج محمد فرد از اعضای فعال ستادحامیان آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی استان تهران ساعاتی پیش براثر بیماری کرونا درگذشت.

چرخش رجال وابسته در بدنه دولت های جهان سوم و مستعمره

نگاهی به فرایند دولت سازی و توسعه در 70 سال گذشته نشان می دهد که در همه جا دولت نقش اصلی را در سعادت یا تیره بختی مردم داشته است.

مرد مبارز علیه فساد دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی می شود؟

شنیده حاکی است که رضا رحمانی وزیر اسبق صمت به عنوان دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی منصوب می شود.

محدودیت تردد همچنان پابرجاست

مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران با بیان اینکه محدودیت تردد همچنان پابرجاست گفت: فقط 4 مورد می توانند با ارائه سند و مدرک برگه تردد دریافت کنند.

فرماندهی اندیشه با ادواردو دبونو

اندیشه ورز با توجه به سه عنصر اصلی آگاه شدن، آگاه ماندن و آگاه کردن، ایده هایی جدیدی در حل خلاقانه مسایل برای خود و جامعه اندیشه ورز اش می آفریند.

بایدها و نبایدهای استفاده از آب های معدنی

پس از هوا، ضروری ترین عنصری که انسان برای ادامه حیات به آن احتیاج دارد،آب است ؛عنصری که از دیر باز تاکنون دسترسی به نوع پاک و سالم آن جزو مهمترین دغدغه بشر بوده است .

عمری طولانی و بدنی سالم ،در گرو نوشیدن ماء‌الشعیر

سلامت و کیفیت مواد غذایی مصرفی تاثیر مستقیمی بر سلامت بدن افراد جامعه دارد بنابراین باید در انتخاب این مواد بسیار دقت کرد.

وضعیت نامعلومِ کودکان طلاق

عضو کانون وکلای مرکز و فعال حقوق بشر در خصوص کودکان طلاق و مسائل حقوقی آن گفت: متاسفانه افزایش آمار طلاق در کشور ما بسیار نگران کننده است به گونه‌ای که امروزه آینده کودکان را به شدت تهدید می کند و تبعات آن بصورت زنجیروار به هم ارتباط دارند و آسیب‌های روحی و روانی به جامعه وارد می‌کنند.

تا دو روز آینده شهردار شهر اوشان، فشم و میگون انتخاب می شوند

رئیس شورای اسلامی شهر اوشان، فشم و میگون گفت: شهردار باید به مسائل فضای گردشگری و درآمد پایدار در این شهر بپردازد.

پیام تبریک کارگروه بانوان رسانه ای انجمن مدیران رسانه به وزیر ارشاد

کارگروه بانوان رسانه ای انجمن مدیران رسانه به آقای دکتر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیام تبریکی منتشر کرد.