مطالب حوزه اختصاصی جهانی پرس

نمایشگاه گروهی نقاشی (نگاه) درگالری ایده

نمایشگاه گروهی نقاشی (نگاه) با عنوان نگاه به نقاشی گروهی از هنرمندان جوان اختصاص دارد که توسط سحر امینی مدیریت شده است.

بازیگری با آینده درخشان

مریم شاه ولی ازسال ۱۳۹۴ بابازی در سریالهای نفس شیرین، گناه چهارم وکیمیا در تلویزیون درخشید وباایفای نقش فیلمهایی چون حقه باز دم دراز.پارادیس وویولون باپیشنهادات زیادی از سوی کارگردانان روبرو شده که به زودی دریکی ازبهترین سوژه های سینمایی ایفای نقش خواهد کرد.

گزارش تصویری مراسم رونمایی از آلبوم قلک عنکبوتی

جهانی خبر : مراسم رونمایی از آلبوم صدرالدین حجازی به نام قلک عنکبوتی با موسیقی سینا حجازی به روایت دینا محمدی

گزارش تصویری بازدید اولین گروه دانش آموزی از مدرسه صنایع دستی ایران

بازدید اولین گروه دانش آموزی از مدرسه صنایع دستی ایران (دبیرستان دخترانه فرهنگ دوره دوم منطقه 10) به روایت آرزو قاسمی

کسب مقام اول، تیم کاراته دانشگاه پیام نور استان تهران در هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی

تیم کاراته دانشگاه پیام نور استان تهران به مربی گری رضا پور داداش در هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پیام نور سراسر کشور در رشته کاراته، مقام اول را کسب کردند.

وقت رفتن به مرحله تدوین رسید

فیلم تلویزیونی ' وقت رفتن' به کارگردانی اسماعیل راد و تهیه کنندگی لیلا اشرفی با پایان یافتن مرحله تصویربرداری, تدوین خود را اغاز کرده است.

گزارش تصویری فعالیت های خلاقانه اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در نمایشگاه کتاب

گزارش تصویری فعالیت های خلاقانه اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در نمایشگاه کتاب

فعالیتهای خلاقانه اداره آموزش و مشارکتهای اجتماعی شهرداری تهران در نمایشگاه کتاب تهران

شخصیت پردازی خلاقانه گلدونه و ناردونه با ایده پردازی سعیده یراقی برای آموزش شهروند خوب به کودکان در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با استقبال خوب مخاطبان روبرو شد .

وصیت پدرم عنصراصلی در کارهای مذهبی ام است

' بوی سیب' نخستین اثر رسمی مّهدی عبدلی است و جدیدترین آلبوم وی با عنوان 'عصر روز دهم' در سال 92 به مرور در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.

تجلیل از پیش کسوتان صدا در ۷۸ سالگی رادیو

مراسم تولد ۷۸ سالگی رادیو به مناسبت روز رادیو وتجلیل ازپیش کسوتان رادیو در ارسباران برگزار شد.

بادیگارد حاتمی کیا؛ عرق فروش خسرو معصومی

فیلم سینمایی کار کثیف سیزدهمین اثر سینمایی خسرو معصومی است که همیشه گرایش به ساخت فیلم‌هایی با موضوعات اجتماعی دارد و در این فیلم ایرانی نیز به سراغ یکی دیگر از معضلات روز جامعه رفته است.

درجستجوی فریده پرداختن به هویت وریشه ها

پدر و مادر واقعی من کیستند؟ آن‌هایی که من را به دنیا آورده‌اند و یا آن‌هایی که مرا بزرگ کرده‌اند چه کسانی هستند؟ وطن من کجاست؟ پرداختن به هویت و ریشه‌ها دستمایه جدیدترین مستند آزاده موسوی و کوروش عطایی کارگردانان مستند «در جست‎ وجوی فریده» است.

فیلم ار یو والیبال ؟!کاندید دریافت جایزه از فستیوال IPAS یونان شد

فیلم ار یو والیبال ؟! به تهیه کنندگی نیما ربیعی و کارگردانی محمد بخشی کاندید دریافت جایزه از فستیوال IPAS یونان شد.

کتاب 'بهانه دل' و 'آروم آروم' وارد بازار کتاب شد

کتاب ' بهانه دل ' و ' آروم آروم ' به نویسندگی محسن ناظمی وارد بازار کتاب شد.

پیشرفتهای خط لوله تاپی، با آینده ای نامطمئن

قرارداد خط لوله گازی، موسوم به تاپی TAPI که قرارداد خط لوله ای بین کشورهای ترکمنستان- افغانستان- پاکستان و هندوستان است پیشرفت کرده اما آینده آن نامشخص است. چهار اتفاق موجب پیشرفت و ترقی قرارداد تاپی TAPI شد.

مجمع عمومی شبکه ارتباطی سازمان‌های غیر دولتی زنان برگزار می شود

مجمع عمومی شبکه ارتباطی شبکه غیر دولتی زنان روز پنج شنبه 17 اسفند از ساعت 8/30 الی 16 در دانشکده داروسازی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

سیاست اشتباه ترکها در خاورمیانه از سوریه، عراق تا خلیج

مترجم : محمد جواد امیری -سرهنگ سیامک هنرجویی- مریم مشهدی رضا آسیابان -سن گیز کاندار Cengiz Candar یک مقاله نویس شبکه خبر رسانی المانیتور ترکیه پلاس است. او از سال 1976 به حرفه روزنامه نگاری اشتغال دارد و هفت کتاب در مورد زبان ترکی استانبولی، مسائل عمده در خاورمیانه نوشته، از جمله کتاب پرفروش او کتاب Mesopotamia Express مسائل بین النهرین یا 'سفر در تاریخ' است. او در حال حاضر استاد دانشگاه استکهلم و محقق در مورد مسائل ترکیه Stockholm University Institute of Turkish Studies(STITS) می باشد.

هایلایت بدون آرایشگاه و وسایل آرایشگری

شاید به جرات بتوان گفت از فیلمهای اصغر نعیمی فیلم تاثیرگذار دیده باشیم فیلمهایی که انگشت شمارند و در نگاه وی تقریبا با موضوعات اجتماعی ساخته شده است.

«لاتاری»؛ قاچاق دختران ایرانی

جهانی خبر: امیرعلی(ساعد سهیلی) و نوشین قرار است با هم ازدواج کنند، اما خانواده نوشین دچار یک ورشکستگی سنگین شده اند.و پدر دختر مخالف این ازدواج است و از طرفی فردی به نام سامی، نوشین را برای کار در یک شرکت حسابداری (بعدا می فهمیم مدلینگ) انتخاب می کند و به دوبی ترانسفر می کند

مرگ برآمریکا با یک بمب عاشقانه

جهانی خبر: (بمب یک عاشقانه )فیلم جدید پیمان معادی به دنبال یک شاعرانگی ویک عشق عمیق ویک عشق کودکانه زیرپوستی است که کودک عاشق باسادگی هرچه تمامتربرای ادامه جنگ وبمباران شبانه شهرش به خاطر دیدن هرروزه معشوق دعامیکند.