مطالب حوزه سیاسی

تعیین عوارض ۱۲ درصدی برای گوشی‌های وارداتی بالای ۶۰۰ دلار

نمایندگان مجلس؛ عوارض ۱۲ درصدی گمرکی برای گوشی‌های وارداتی بالای ۶۰۰ دلار تعیین کردند.

لزوم توجه به توصیه‌های رهبری درباره رعایت اخلاقرئیس جمهور گفت: توصیه‌های مقام معظم رهبری درباره رعایت اخلاق و ادب اسلامی باید مورد توجه ما قرار گیرد و تا پایان عمر آویزه گوش باشد.

ضرورت توسعه همه جانبه روابط دو کشور محور گفت و گوی های رحمان و رحمانی فضلی

در دیدار «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران با «امامعلی رحمان» رئیس جمهور تاجیکستان بر ضرورت توسعه روابط دو کشور در تمامی زمینه ها تاکید شد.

ویژه برنامه «کنکاش» درباره سفر اخیر مدیرکل آژانس هسته ای به تهران

«کنکاش» سه شنبه 5 اسفند ماه به طور ویژه به تحلیل و بررسی، سفر مدیرکل آژانس هسته ای به تهران، می پردازد .

وحدت؛ اولویت دوره بازآفرینی پس از جنگ اقتصادی

رئیس جمهور گفت: انسجام و وحدت کلمه، اولویت نخست دوره بازآفرینی پس از جنگ اقتصادی است و باید همه انرژی‌ها و اقدامات در جهت رفع آسیب‌ها و زیان‌های این جنگ متمرکز شود.

دستور قالیباف برای توافق دولت و مجلسرئیس مجلس در اجرای فرمان رهبر انقلاب در خصوص حل اختلاف در باره ماده‌ای از قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها ،روسای کمیسیون‌های امنیت ملی و انرژی را موظف کرد تا موضوع را پیگیری و نتیجه را در اسرع وقت گزارش کنند.

توضیحات دبیرخانه شورای ملی توسعه و حمایت از سازمان های مردم نهاد در خصوص دادخواست انحلال جمعیت امداد دانشجویی مردمی امام علی(ع)

دبیرخانه شورای ملی توسعه و حمایت از سازمان های مردم نهاد با ارائه توضیحاتی، مسئولیت نظارت بر فعالیت ها و عملکرد تشکلهای مردم نهاد و تصمیم گیری در خصوص انحلال تشکل ها را بر اساس آیین نامه تشکل های مردم نهاد از وظایف شورای ملی توسعه و حمایت از سازمان های مردم نهاد به عنوان یک شورای فرابخشی برشمرد و اعلام کرد: این شورا متشکل از نمایندگان ۸ دستگاه اجرایی و ۴ نماینده سازمان های مردم نهاد ملی است و سازمان امور اجتماعی یکی از اعضای این شورا می باشد.

دکتر رحمانی فضلی با استقبال رسمی وزیر کشور تاجیکستان وارد دوشنبه شد

رحمانی فضلی وزیر کشور در راس هیاتی وارد دوشنبه پایتخت تاجیکستان شد.

توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی؛ از فردا

سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: آنچه بین ایران و سازمان انرژی اتمی انجام شده، در چارچوب مصوبه مجلس است و اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی از فردا متوقف می‌شود.

ابقای هیأت رئیسه خبرگان رهبری برای دوره‌ای دو ساله

اعضای هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری برای دوره‌ای دو ساله ابقاء شدند.

دیدار اعضای مجلس خبرگان با رهبر انقلاب؛ عصر امروز

اعضای مجلس خبرگان رهبری عصر امروز با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند.

ظریف: عمل همه طرف‌ها به تعهدات زمان آغاز گفتگو‌هاوزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد: مذاکرات با آمریکا زمانی آغاز می‌شود که همه طرف‌ها به تعهدات خود براساس توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ عمل کنند.

مجلس عصر امروز جلسه ندارد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بر مبنای تصمیم هیئت رئیسه، مجلس عصر امروز جلسه ندارد.

انقلاب نشان نقش‌آفرینی در مسائل اساسی را بر سینه جوانان نشاند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه وپنجمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، نشاندن نشان «نقش‌آفرینی در مسائل اساسی» بر سینه جوانان برومند کشور را از برترین افتخارات انقلاب اسلامی خواندند.

تلاش می‌کنیم تا وارد موج چهارم نشویم

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم تغییر سبک زندگی برای مقابله با کرونا؛ گفت: همه تلاش ما این است که وارد موج چهارم نشویم؛ تا در شب عید مردم راحت‌تر به زندگی خود برسند.

سامانه راداری بهمن از امروز وارد چرخه عملیاتی می‌شود

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش: سامانه راداری بهمن که از امروز وارد چرخه عملیاتی می‌شود، می‌تواند همه هواپیما‌ها و پرنده‌های متعارف را کشف و شناسایی کند.

بررسی شرایط کهگیلویه و بویراحمد از سوی ۲۵ نفر هیات همراه

نفر هیات همراه رییس قوه قضائیه در یک ماه گذشته شرایط استان کهگیلویه و بویراحمد را بررسی کرده اند

میزبانی «نگاه یک» از معاون وزیر امور خارجه

برنامه «نگاه یک» امشب میزبان عباس عراقچی ، معاون وزیر امور خارجه است.

سخنرانی رهبر انقلاب در سالروز قیام مردم تبریز

سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت سالروز قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز در سال۱۳۵۶، از طریق ارتباط تصویری با مردم آذربایجان شرقی از دقایقی پیش آغاز شد.

در برنامه دفاعی ایران جایی برای سلاح کشتار جمعی و هسته ای وجود ندارد و نخواهد داشت

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در برنامه دفاعی کشور جایی برای سلاح کشتار جمعی و از جمله هسته ای وجود ندارد و نخواهد داشت، گفت: این تصمیم قاطع نظام است و ایران نمی خواهد دارنده و نگهدارنده سلاح هسته ای باشد.