۱۳۹۹/۸/۸ - ۱۲ : ۵

برنامه های شبکه امید به مناسبت هفته وحدت

برنامه های شبکه امید به مناسبت هفته وحدت

به گزارش جهانی خبر_روابط عمومی سیما،برنامه های شبکه امید به مناسبت هفته وحدت بدین شرح است:

به توان خدا
برنامه «به توان خدا» روز شنبه 10 آبان ماه با حضور «حجت الاسلام و المسلمین هدایت» به موضوع «پیامبراکرم (ص) و برکت» خواهد پرداخت.
این برنامه همچنین روز دوشنبه 12 آبان میزبان «حجت الاسلام و المسلمین داستانپور»خواهد بود و درباره موضوع «نوجوان امروز و پیامبر اکرم (ص)»ب ا ایشان گفت و گو خواهد کرد.

هشتگ دوستی
«هشتگ دوستی» نیز که برنامه ای ویژه مناسبت های مذهبی شبکه امید است از 8 تا 14 آبان ماه با رویکرد وحدت و همدلی روی آنتن شبکه امید خواهد رفت.
این برنامه مجموعه ای نمایشی است که سعی دارد نکات اخلاقی و معارفی را در دل اتفاقاتی که در هر قسمت برای شخصیت اصلی داستان رخ می دهد به مخاطبان نوجوان منتقل کند و به ترویج سبک زندگی اسلامی بپردازد .این مجموعه در کفشداری حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها ضبط می شود.

قاب امید
برنامه زنده «قاب امید» نیز که هر هفته با کارشناسان و مهمانان حضوری و تلفنی به یک موضوع خاص می پردازد به مناسبت هفته وحدت با موضوع همدلی میزبان مهمانان مختلف خواهد بود. قاب امید روزهای شنبه تا سه شنبه روی آنتن شبکه امید می رود.

خانواده امید
برنامه «خانواده امید» با حضور کارشناسان، متخصصان و مربیان مختلف، آموزه های خانوادگی، فرهنگی، اجتماعی و علمی مورد نیاز نوجوانان را در بستر اتفاقات گوناگون و در بخش های متفاوت به نمایش می گذارد که به مناسبت هفته وحدت منعطف شده و به موضوع ولادت پیامبر(ص) خواهد پرداخت.