۱۴۰۰/۵/۱۳ - ۱۵ : ۲۵

نزدیک به 4 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در معابر منطقه 11 اجرا شد

نزدیک به 4 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در معابر منطقه 11 اجرا شد

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، نصراله آبادیان در این باره گفت: در راستای اجرای پروژه های ارتقای کیفیت زندگی در محله های مرکزی شهر تهران، پروژه های کوچک مقیاس با هدف رفع معضلات شهری در دست اقدام است که از این دست می توان به اجرای بیش از 3هزار و پانصد متر طول مسیر دوچرخه سواری از سال 1399 تاکنون اشاره کرد که از سوی معاونت های فنی و عمرانی و حمل و نقل و ترافیک اجرا شده است.

آبادیان افزود: همچنین اجرای پیاده رو بتنی توسط معاونت فنی و عمرانی در خیابان حیدری فرد حد فاصل خیابان ابوسعید تا اسدی منش که با انجام مناسب سازی مسیر تردد نابینایان و معلولان انجام شده است؛ به طول 250 متر به پایان رسید.

شهردار منطقه 11 ادامه داد: پیاده رو سازی ها به نحوی انجام می شود که با اجرای جداول عرضی در مقطع پیاده رو امکان ورود و تردد وسایل نقلیه در آن ها وجود ندارد.

او همچنین با بیان این که از سال گذشته تاکنون 3هزار و 585 متر طول مسیر دوچرخه سواری در سطح منطقه اجرا شده است؛ توضیح داد: مسیر دوچرخه سواری در خیابان های هاتف، امام خمینی (ره)، کاشان ، شوش شرقی و مولوی در ماه های قبل اجرا شده و مسیر دوچرخه سواری که در خیابان حافظ از محور انقلاب شروع شده تا حد فاصل خیابان نوفل لوشاتو و جمهوری ادامه یافته است.

به گفته آبادیان 46 پروژه توسعه محله ای در سطح منطقه 11 در دست اجراست که شامل بازپیرایی و مرمت بوستان ها، ساماندهی پیاده روها، مرمت جداره های تاریخی، ایجاد فضای سبز، احداث کانال هدایت آبهای سطحی و ایجاد فضای بازی کودکان می شود.