۱۴۰۰/۵/۱۳ - ۱۵ : ۳۵

عوامل «دردسر والدین» مهمانان این هفته «۱۴ اینچ» خواهند بود

عوامل «دردسر والدین» مهمانان این هفته «۱۴ اینچ» خواهند بود

به‌گزارش جهانی پرس از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، امین زندگانی، مجری برنامه «۱۴ اینچ» با مسعود نوابی، فاطمه گودرزی و سهیل تاکی، عوامل سریال «دردسر والدین» گپ‌وگفتی صمیمانه رقم زده که جمعه ۱۵ مرداد از کانال فارسی این شبکه پخش می‌شود.

این سریال که محصول سال ۱۳۷۲ است و نخستین پخش آن از شبکه سه سیما بود، درباره دو خانواده است که در کنار هم قرار گرفته و درگیر مسائلی می‌شوند.

در خلاصه این سریال آمده است: علی پورحاتم که همسر خود را از دست داده است، پس از درگیرشدن یکی از پسرانش با هم‌کلاسی خود، با مادر هم‌کلاسی پسرش که او نیز همسرش را از دست داده است، آشنا می‌شود و این دو تصمیم به آغاز زندگی مشترک می‌گیرند؛ ولی فرزندانشان با این وصلت موافق نیستند و درگیر ماجراهایی می‌شوند.

در این سریال مهران مدیری، فاطمه گودرزی، زنده‌یاد حمیده خیرآبادی، پوراندخت مهیمن، سهیل تاکی، حسین ایل‌بیگی، محمد فیلی، محمد شیری، ساعد هدایتی، شهرام عبدلی، رامین نعمتی، منوچهر علیپور، علی صادقی، مریم بلالی مقدم ایفای نقش کرده‌اند.

مسعود نوابی کارگردان و فاطمه گودرزی و سهیل تاکی بازیگران «دردسر والدین»، این هفته مهمان آی‌فیلمی‌ها می‌شوند و از خاطرات ساخت و پخش این سریال می‌گویند.

«۱۴ اینچ» جمعه شب‌ها ساعت ۲۳:۰۰ روی آنتن می‌رود. بازپخش این برنامه در روزهای شنبه ساعت‌های ۰۷:۰۰ و ۱۹:۰۰ خواهد بود.