۱۴۰۰/۶/۲۵ - ۱۳ : ۴۴

مسی نه، PSG پسرعموی لئو را جذب کرده! (عکس)

مسی نه، PSG پسرعموی لئو را جذب کرده! (عکس)

به گزارش جهانی پرس از "ورزش سه"، بدون شک می‌توان گفت پاری‌سن‌ژرمن موفق ترین تیم در نقل و انتقالات تابستانی امسال بود؛ آنها دو اسطوره و کاپیتان رئال مادرید و بارسلونا یعنی سرخیو راموس و لیونل مسی را به خدمت گرفتند. تیم فرانسوی همچنین ستاره های قابل توجه دیگری نظیر جان‌لوئیجی دوناروما، اشرف حکیمی و جورجینیو واینالدوم را جذب کرد تا تیمی فوق العاده را روانه فصل جدید رقابت ها کرده باشد.

 

اما بر هیچ کس پوشیده نیست که بزرگترین رویای پاری‌سن‌ژرمن که باعث شده آنها این همه دست ریخت و پاش بزنند و بهترین بازیکنان دنیا را به خدمت بگیرند، فتح لیگ قهرمانان اروپا است. این تیم حتی در سال 2020 تا آستانه رسیدن به این مهم نیز پیش رفت اما در بازی فینال کار را به بایرن مونیخ واگذار کرد.

 

با این حال پاری سن ژرمن امیدوار است که در فصل 22-2021 و با اتکا به خریدهای فوق العاده خود که مهمترین آنها لیونل مسی محسوب می‌شود، به رویای دیرینه اش دست پیدا کند و بالاخره اولین بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود؛ اتفاقی که هواداران این تیم امسال بیش از هر زمان دیگری به آن امیدوار هستند.

اما PSG شب گذشته کار خود را در لیگ قهرمانان اروپا به شکل غیرمنتظره ای آغاز کرد؛ در حالیکه بسیاری منتظر جشنواره گل تیم مائوریسیو پوچتینو مقابل کلوب بروژ نه چندان قدرتمند بودند، اما نهایتاً PSG با تساوی ناباورانه برابر حریف خود متوقف شد.

توقف پاری‌سن‌ژرمن در بازی شب گذشته زمانی ناامید کننده تر به نظر می رسد که بدانیم آنها برای اولین بار در مسابقه برابر کلوب بروژ از مثلث معروف خود در خط حمله یعنی لیونل مسی، نیمار و کیلیان امباپه استفاده کردند. در واقع حضور این سه بازیکن که جزو بهترین های دنیا محسوب می شوند نیز به پاریسی ها کمک نکرد که بر تیم بلژیکی غلبه کنند.

 

این تساوی عجیب و غیرمنتظره پاری سن ژرمن برابر کلوب بروژ باعث شده که هواداران فوتبال در رسانه های اجتماعی به تمسخر این تیم پرداخته و به نوعی ناکامی این تیم با وجود ستاره های گرانقیمت در ترکیب خود از جمله لیونل مسی را، به سوژه شوخی هایشان تبدیل کنند که در اینجا برخی از جالب ترین آنها را می خوانید.

 

یکی از کاربران اینگونه با جذب لیونل مسی توسط پاری سن ژرمن شوخی کرد: "پاری سن ژرمن پسرعموی لیونل مسی را خریده"