آخرين مطالب

بزرگترین چالش در حوزه گردشگری خارجی نداشتن تصویر واقعی از ایران و اعتمادسازی است

معاون گردشگری وزارت ‌میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: با توجه به اینکه بزرگترین چالش درحوزه گردشگری خارجی نداشتن تصویر واقعی از ایران و اعتمادسازی جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای عبور از بحران کرونا است؛ از این رو هدف‌گذاری مشترک وزارت گردشگری و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به منظور کاهش «ایران‌هراسی» و انعکاس ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و نمایش چهره واقعی کشور در تحقق سفری ایمن می‌تواند گامی مهم در این زمینه به شمار آید.

معرفی هیأت داوران نوزدهمین مسابقه مطبوعاتی سالیانه انجمن منتقدان خانه تئاتر

هیأت داوران نوزدهمین مسابقه مطبوعاتی سالیانه انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر معرفی شدند.

وبینارهای تخصصی برای حمایت از کسب‌وکارها

مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر در راستای فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی خود و با هدف حمایت هر چه بیشتر از ایده‌های نوآورانه و رشد کسب‌وکارهای کوچک، وبینارهای تخصصی «با همدلی برای راهکارآفرینی» را برگزار می‌کند.

کوچکترین درگیری و یا ناامنی در گچساران و مناطق اطراف آن واقع نشده است

روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور با صدور اطلاعیه ای ضمن تکذیب هرگونه ارتباط و انتصاب تصاویر پخش شده در بخشی از فضای مجازی با تصمیم اخیر مجلس شورای اسلامی درخصوص منتخب یکی از حوزه های انتخابیه در استان کهگیلویه و بویراحمد،، تصریح کرد: آرامش کامل در گچساران برقرار و با مسئولیت شناسی گروه های مختلف مردم و چهره های مورد توجه افکار عمومی و همچنین حمایت همه دستگاه ها از استمرار امنیت در سطح استان، کوچکترین درگیری و یا ناامنی در گچساران و مناطق اطراف آن واقع نشده است.

تخصیص ۷۱ میلیارد تومان برای ۵۵۱مراکز شبه خانواده

نشست خبری معاون وزیر ورییس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت چهلمین سال تاسیس این سازمان با اصحاب رسانه، صبح امروز در ساختمان مرکزی بهزیستی بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

آمادگی کامل تجهیزات و نیروی انسانی برای مواجهه با حوادث طبیعی و غیر مترقبه

شهردار منطقه 11 تهران ضمن اعلام آمادگی کامل امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی برای مواجهه با حوادث طبیعی و غیر مترقبه، از کسب رتبه اول عملکرد ستاد مدیریت بحران در یک سال گذشته بین مناطق 22 گانه خبر داد.

مقاومت خرمشهر از زبان سه قهرمان جنگ «مستند» می‌شود

مستند «غبار جنگ» از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی محمد عبدی‌زاده است که از زبان سه قهرمان جنگ تحمیلی، مقاومت 34 روزه خرمشهر به تصویر کشیده می‌شود.

وبینار آثار کوید – 19 بر گردشگری کشورهای OIC برگزار شد

وبینار «آثار کوید – 19 بر گردشگری در میان کشورهای OIC و راه¬های پیش رو» روز پنج شنبه مورخ 19 تیرماه 1399 با حضور 41 نماینده از 25 کشور عضو و سازمان های تخصصی بین‌المللی و با حضور مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری و همچنین رابط وزارت خانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در «کمیته دائمی همکاری‌های اقتصادی سازمان همکاری های اسلامی» یا «کومسک»(COMCEC) به عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران، برگزار شد.

دوره آموزشی تکمیلی «کارشناس ارزیابی اقامتگاه بوم گردی» ابلاغ شد

مدیرکل دفتر مطالعات آموزش گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از ابلاغ دوره آموزشی تکمیلی «کارشناس ارزیابی اقامتگاه بوم گردی»، توسط معاون گردشگری کشور خبر داد.

معرفی هیأت ارزیابی متون بخش دانشجویی هفدهمین جشنوارۀ تئاتر مقاومت

هیأت ارزیابی متون بخش دانشجویی هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت معرفی شدند.

نمایشگاه عکس 'پرتوی از پوشش ایرانی' در فضای مجازی

فرهنگ سرای سرو به مناسبت هفته گرامیداشت عفاف و حجاب، نمایشگاه عکس با عنوان 'پرتوی از پوشش ایرانی' در فضای مجازی منتشر می کند.

محرومیت‌زدایی از دره‌شهر با مشارکت بنیاد برکت

حمایت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از صنعت سلولزی شهرستان دره شهر سبب ایجاد اشتغال برای 110 نفر شده است.

اثرگذاری برخی از داروهای موجود در بازار آزاد برای بیماری کووید 19به اثبات نرسیده است

مدیر داروی اداره غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: اثر گذاری برخی از داروهای موجود در بازار آزاد برای بیماری کووید 19 هنوز به اثبات نرسیده است.

ساخت کیت سرولوژی تشخیص کرونا در شیراز

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: طراحی و ساخت کیت سرولوژی تشخیص بیماری کووید ۱۹ به روش الیزا در مرکز رشد بیوتکنولوژی این دانشگاه انجام شده است.

هوای پایتخت در محدوده قابل قبول

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون (۲۱ تیر ماه) در محدوده قابل قبول قرار دارد.

میوه‌هایی برای تسکین علائم التهاب مفصل

التهاب مفصل از جمله عارضه‌های شایع است که تنها در انگلیس بیش از ۱۰ میلیون نفر به آن دچار هستند.

فراخوان چهارمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان کشور منتشر شد

فراخوان چهارمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان کشور که پاییز امسال توسط بنیاد سینمایی فارابی و با مشارکت انجمن سینمای جوانان ایران و شهرداری اصفهان برگزار خواهد شد، در دو بخش «ایده» و «فیلم» منتشر شد.

ماسک‌ها تا چه حد می‌توانند از ابتلا به کرونا جلوگیری کنند؟

محققان موسسه ملی تحقیقات سلامت و دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌گویند:« یافته‌های علمی حاکی از اثربخش بودن پوشیدن صحیح ماسک در برابر همه‌گیری ویروس کرونا است اما اطلاعات موثق و شواهدی در زمینه کمی‌سازی میزان انتقال ویروس کرونا در صورت استفاده یا عدم استفاده از ماسک وجود ندارد و تاکنون هیچ کدام از سازمان‌های معتبر بهداشتی از چنین ادعاهایی حمایت نکرده‌اند.»

آماده شدن یک واکسن کووید-۱۹ تا پایان سال جاری میلادی

گفته می شود واکسن نویدبخش و در حال توسعه شرکت‌های دارویی 'Pfizer' و 'BioNTech' احتمال فراوان تا پایان سال جاری میلادی آماده خواهد شد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور به تشریح برنامه های بهزیستی پرداخت

رونمایی از شفافیت صورت های مالی سال ۹۸ و همینطور رونمایی از سامانه الکترونیکی صدور مجوزهای سازمان بهزیستی از جمله مطالب رئیس سازمان بهزیستی کشور در وب کنفرانس بود.